Online veiling van o.a: Nissan Vanette 2.3 DSL 2002 (16204)
€0,01
Omschrijving
Beschrijving
Online veiling van goederen afkomstig uitfaillissementen, o.a.: Kalmeijer puntenkast, Kalmeijer opmaakmachine, Kemperspiraalkneders, Kalmeijer koekjesmachine, koekjeswalsen, Hein rotatieovens,Hein remrijskast, opbollers, geleispuit, stokbroodmachine, roggebroodsnijmachine,planeetmengers, Sanomat slagroomapparaat, Seewer Rondo deeguitrolmachine,afwasmachine, koel/vrieskasten, winkelinrichting, broodkratten,broodafkoelwagens, bakkerij inventaris, banketbakkerijbenodigdheden, etc.
Verkoopinformatie:
Kijkdag: woensdag 27 mei 2015 van 10:00 uur tot 16:00 uur
Kijkadres: Molenstraat 11, 7041 AE ‘s Heerenberg
Bieden kan alleen via de veiling. Kijk voor meerinformatie op:
- www.bva-auctions.com/auction/category/16204/1492263?utm_campaign=16204nissan&utm_medium=advertentie&utm_source=marktplaats
Tk diverse mooie meidenfietsen wielmaat 26 inch
Nico Belgie Strafport Kavel T-opdrukken postfris z.plakker
Beschrijving U bied op afgebeelde zegelsAlle postfris zonder plakkerKan geen cat.waarde vinden.Klik op alle advertenties voor compleet overzicht
Draadloos toetsenbord voor Hp Pro Tablet 10 Ee G1
Borduurpatroon Pako.nr. 215.373
Beschrijving Een origineel patroon van een prachtige koe, met restgaren.Verzendkosten voor de koperKijk ook bij mijn andere advertenties
Andere items van verkoper
Fashion 4.8cm Dames Multicolor Rhinestone Broche (Groen,
Giant mountainbike
Beschrijving Prachtige knappe fiets voor een ongeveer 12 jarige jongen.Alles zit erop en functioneert goed.
Adidas Absolado Instinct FG Voetbalschoenen mt 40 2/3
Beschrijving Adidas Absolado Instinct FG Voetbalschoenen maat 40 2/3Niet heel vaak gebruikt maar te kleinNieuwprijs: 70,00