60 m2 laminaat 8mm in veiling bij ProVeiling
€100,00
Description
Beschrijving
In onderstaande veiling veilt ProVeiling.nl een partij laminaat.
Veiling van diverse partijen; massieve eiken- en grenen vloeren, click PVC & laminaat, ondervloeren, plinten, vloerverwarming, wand- & plafond panelen te Vriezenveen
Veiling van partij vloeren te Vriezenveen; o.a. Massive eiken (werkingsvrij) & Franse grenen vloeren, lamelparket of duo plank, click laminaat en PVC click vloeren in de nieuwste designs, ondervloeren, plinten, vloerverwarming en diverse leg-gereedschappen en toebehoren.
Start vanaf: 29 May 2015 13:00 Eind vanaf: 8 June 2015 20:00 Aantal kavels: 502
Kijk snel even op ProVeiling.nl voor meer kavels; foto’s en/of biedingen
(Biedingen kunnen alleen via http://www.proveiling.nl/)
- www.proveiling.nl/feauction.aspx?aid=37562
Adapter plug 20V IBM, Lenovo 7,9x5,4mm (BLA510011)
Posters van Ferry Doedens (Lucas GTST) (go)
8inch radio autoradio volkswagen golf 5 golf 6 passat caddy
te koop husqvarna 1965
Seller's Other Items
Te koop Cavia (borstel)
Beschrijving Te koopCavia vrouwtje van 1 jaar oud.Is nog iets schuw, maar heel lief en heeft geen netstje gehad.
Mariabeeldje met kind
Beschrijving Prachtig slanke, ranke Maria met kindje Jezus op de arm. Geheel in het wit.Licht beschadigd.
horeca bakplaat
Beschrijving zo goed als nieuwe profesionele keramische bakplaat slecht 2x gebruiktnieuwprijs was 850euro